Samsung Galaxy Zfold6
Kleur - 256 GB
Productomschrijving
De Samsung Galaxy Z Fold6 smartphone in grijze uitvoering is uitgerust met krachtige hardware en software om je te laten genieten van hoogstaand entertainment op een superslanke uitvouwbaar scherm. Wanneer je de Fold6 openklapt dan heb je een 7,6 inch (19,3 cm) dynamic Amoled scherm ter beschikking, zo gebruik je het uitklapbaar scherm als tablet en dankzij het innovatieve FlexHinge-scharnier kun je hem helemaal naar wens plooien. Als je de smartphone dichtklapt, dan gebruik je hem als gewone smartphone met een 6,3 inch (16 cm) full-HD scherm. Dit toestel draait op zeer krachtige hardware om je een sublieme gebruikservaring te garanderen. De gecombineerde kracht van zijn snelle Snapdragon 8 gen 12 processor en 12 GB RAM-geheugen, garandeert een directe opstart van het besturingssysteem en alle apps. Je voert met gemak zwaardere taken uit zoals beeldbewerking en tijdens het spelen van recente games raak je visueel helemaal onderdompelt. De Fold6 is uitgerust met 3 camera’s aan de achterkant, waaronder een 50 MP camera om haarscherpe foto’s te maken en dankzij de ProVisual Engine zie je elk detail tot leven komen. Alle foto’s, games en andere applicaties bewaar je op het interne opslaggeheugen van 256 GB.
Specificaties
| Gezichtsherkenning Usp | |
|---|---|
| Kleur | Kleur |
| Lengte | 153.5 mm |
| Breedte | 132.6 mm |
| Dikte | 5.6 mm |
| Soort besturingssysteem | Android |
|---|
| Processor type | Snapdragon 8 Gen12 |
|---|---|
| Werkgeheugen | 12 GB RAM |
| Frontcamera | Single Cam |
|---|---|
| Optische zoom | |
| Camera resolutie | 12.0 megapixel |
| Zoom functie | — |
| Camera resolutie | 10 megapixels |
| Flitser |
| Filmresolutie | 8K pixels |
|---|
| Aantal display | 2 |
|---|---|
| Beeldstabilisatie Display | Ja, met compatibele lens |
| Beeldverhouding | 20.9:19 |
| Curved display | — |
| schermdiagonaal_cminch_display | 19.3 cm / 7.6 inch |
| Beeldschermdiagonaal (cm) | 19.3 cm |
| Snellaadfunctie | |
| Schermtype | Dynamic AMOLED |
| Schermdiagonaal | 7.6 inch |
| Resolutie standaard | 2160 x 1856 pixels |
| Interne opslagcapaciteit | 256 GB |
|---|---|
| Uitbreidbaar geheugen | — |
| Accu type | Li-ion |
|---|---|
| Verwisselbare accu | — |
| Draadloos opladen |
| Mobiel netwerk | 5G |
|---|---|
| Bluetooth | |
| Bluetooth versie | 5.3 |
| NFC | |
| Algemene Connectiepoort | USB-C |
| Type simkaartslot | nanoSIM |
|---|---|
| Dual sim |
| Ecocheques | — |
|---|---|
| Nominale SAT-waarde | 1242 |
| Spatwater bestendig | |
| Vingerafdrukscanner | |
| Inhoud van de doos | Smartphone / USB-C kabel / Ejection Pin / Handleiding |
| Artikelnummer van de fabrikant | SM-F956BZSBEUB |
|---|
| Fabrieksgarantie | 2 jaar maanden |
|---|---|
| Modeljaar | 2024 |
| Barcodes | 8806095667645, 5413729247123 |
|---|---|
| Type apparaat | Smartphone |