Xiaomi Redmi Note 15 - 128GB
128 GB
TELECOM DEALS
TELECOM DEALS
Met DataPhone 0,5 GB (€5/maand) + mobiel abonnement*
Inhoud: *
Actieperiode: 31 maart 2026 t/m 30 april 2026
Voorwaarden: * bij elk gezamenlijk aanbod van 24 maanden bestaande uit een smartphone met een mobiel abonnement vanaf €19,99/maand in combinatie met DataPhone 0,5 GB van €5/ maand. Niet compatibel met Mobile (Flex+) Unlimited. Zolang de voorraad strekt. Bij beëindiging binnen de 24 maanden: restwaarde verschuldigd voor toestel o.b.v. aflossingstabel in het contract. Alle abonnementen moeten via domiciliëring betaald worden. Alle info en voorwaarden op proximus.be/promomobile. €9 exclusief korting onmiddellijk in de winkel.
Klik hier voor meer info
Productomschrijving
p De Redmi Note 15 van Xiaomi in zwart is een smartphone die ontworpen is om je lang te vergezellen. Hij heeft een groot, helder FHD+ amoled-scherm van 6,77 inch (17,18 cm) met een resolutie van 2.392 x 1.080 pixels. Het toestel is IP64-gecertificeerd en heeft een batterij van 6.000 mAh die je tot 2 dagen gebruik en meer dan 24 uur video kijken garandeert, terwijl de behuizing als het scherm gemaakt zijn met hoogwaardige materialen, en het toestel extra bestand maken tegen ongelukkige valpartijen in het dagelijks leven. Het toestel heeft een 108 MP camera aan de achterzijde met een Ultra HD-opnamemodus voor ultrascherpe foto's. Met 6 GB RAM en de MediaTek Helio G100 Ultra-processor starten je apps snel op zonder vertraging. Bovendien kun je met 128 GB opslagruimte, uitbreidbaar tot 2 TB met een microSD-kaart (niet inbegrepen), gemakkelijk al je foto's, video's en zware apps opslaan.
Specificaties
| Gezichtsherkenning Usp | |
|---|---|
| Lengte | 16793.6 mm |
| Breedte | 75.4 mm |
| Dikte | 808.96 mm |
| Gewicht | 183.7 gram |
| Soort besturingssysteem | Android |
|---|
| Processor type | MediaTek Helio G100-Ultra octa-core |
|---|
| Optische zoom | — |
|---|---|
| Zoom functie | |
| Flitser |
| Filmresolutie | Full HD pixels |
|---|
| Aantal display | 1 |
|---|---|
| Beeldstabilisatie Display | — |
| Beeldverhouding | 20:9 |
| schermdiagonaal_cminch_display | 17.20 cm / 6.77 inch |
| Beeldschermdiagonaal (cm) | 17.20 cm |
| Schermtype | AMOLED FHD+ sunlight |
| Schermdiagonaal | 6.77 inch |
| Multitouch |
| Interne opslagcapaciteit | 128 GB |
|---|
| USB-C-oplader inbegrepen | — |
|---|---|
| Accu type | Lithium-polymeer |
| Verwisselbare accu | — |
| Draadloos opladen | — |
| Bluetooth | |
|---|---|
| NFC | |
| Algemene Connectiepoort | USB-C |
| Sensoren | Proximity-sensor, lichtsensor, accelerometer, kompas, gyroscoop, infraroodzender |
|---|
| Dual sim |
|---|
| Overige kenmerken | AI Erase, AI Remove Reflection, AI Sky, AI Bokeh, AI Beautify, Circle to Search with Google, Google Gemini, In-screen fingerprint sensor |
|---|---|
| Spatwater bestendig | |
| Vormgeving | Candybar |
| Vingerafdrukscanner | |
| Inhoud van de doos | Smartphone, USB-C-kabel, SIM-uitwerptool, beschermhoesje, snelstartgids, garantiekaart, veiligheidsinformatie |
| Artikelnummer van de fabrikant | 72160 |
|---|
| Aanvullende update-informatie | MediaMarkt kan niet garanderen dat de apps/software goed blijven functioneren tijdens de hele levensduur van het product. Dit is afhankelijk van het beleid van de fabrikant. |
|---|---|
| Fabrieksgarantie | 2 jaar maanden |
| Software-updates vanuit fabrikant |
| Barcodes | 6932554476281 |
|---|---|
| Type apparaat | Smartphone |