Samsung Galaxy A57
128 GB
TELECOM DEALS
TELECOM DEALS
JBL FLIP 7 cadeau**
Inhoud: Met DataPhone 2,5 GB (€20/maand) + mobiel abonnement*
Actieperiode: 01 mei 2026 t/m 31 mei 2026
Voorwaarden: * bij elk gezamenlijk aanbod van 24 maanden bestaande uit een smartphone met een mobiel abonnement vanaf €19,99/maand in combinatie met DataPhone 2,5GB van €25/maand. Niet compatibel met Mobile (Flex) Unlimited. Zolang de voorraad strekt. Bij beëindiging binnen de 24 maanden: restwaarde verschuldigd voor toestel o.b.v. aflossingstabel in het contract. Alle abonnementen moeten via domiciliëring betaald worden. Alle info en voorwaarden op proximus.be/ promomobile. **JBL FLIP 7 via proximus.be/geschenk.
Klik hier voor meer info
Productomschrijving
De Samsung Galaxy A57 5G in Navy Blue combineert stijl met krachtige prestaties. Het toestel beschikt over een royaal 6,7‑inch (17,02 cm) Super amoled‑scherm met een vloeiende 120 Hz verversingssnelheid, waardoor beelden haarscherp en soepel worden weergegeven. Dankzij de resolutie van 2340 × 1080 pixels geniet je van levendige kleuren en indrukwekkende details. Met 128 GB opslagcapaciteit en 6 GB RAM heb je voldoende ruimte en snelheid voor al je apps, foto’s en bestanden. De krachtige Exynos 1480‑processor zorgt voor snelle multitasking, terwijl de geïntegreerde AI‑technologieën, zoals Full AI Display en realtime vertaling, je dagelijkse gebruik slimmer en efficiënter maken. Samsung heeft de Galaxy A57 uitgerust met een 3-voudig camerasysteem aan de achterkant met 50, 8 en 5 megapixels en een 12-megapixelcamera aan de voorkant, wat garant staat voor heldere en gedetailleerde beelden. De 5000 mAh-batterij levert uitstekende prestaties, ideaal voor langdurig gebruik, en ondersteunt 15 tot 45 W USB‑PD-snelladen.
Specificaties
| Gezichtsherkenning Usp | |
|---|---|
| Lengte | 16537.6 mm |
| Breedte | 76.8 mm |
| Dikte | 706.56 mm |
| Gewicht | 179 gram |
| Soort besturingssysteem | Android |
|---|
| Processor type | Samsung Exynos 1680 |
|---|
| Optische zoom | — |
|---|---|
| Zoom functie | |
| Flitser |
| Filmresolutie | 4K pixels |
|---|
| Aantal display | 1 |
|---|---|
| Beeldstabilisatie Display | |
| Beeldverhouding | 19.5:9 |
| schermdiagonaal_cminch_display | 17.02 cm / 6.7 inch |
| Beeldschermdiagonaal (cm) | 17.02 cm |
| Schermtype | Super AMOLED Plus |
| Schermdiagonaal | 6.7 inch |
| Resolutie standaard | 2340 x 1080 pixels |
| Multitouch |
| Interne opslagcapaciteit | 128 GB |
|---|
| Energie-efficiëntieklasse (EU 2017/1369) | A |
|---|---|
| USB-C-oplader inbegrepen | — |
| Accu type | Lithium-ion |
| Verwisselbare accu | — |
| Draadloos opladen | — |
| Bluetooth | |
|---|---|
| NFC | |
| Algemene Connectiepoort | USB-C |
| Sensoren | Accelerometer, lichtsensor, gyroscoop, proximity-sensor, kompas |
|---|
| Dual sim |
|---|
| BetterWay. Voldoet aan de criteria van | BetterWay Smartphones |
|---|---|
| Spatwater bestendig | |
| Vormgeving | Candybar |
| Vingerafdrukscanner | |
| Inhoud van de doos | Smartphone, USB-C naar USB-C kabel, Simkaartpin, Snelstartgids |
| Artikelnummer van de fabrikant | SM-A576BDBBEUB |
|---|
| Aanvullende update-informatie | Voor zover op de afbeeldingen apps worden getoond, geldt dat MediaMarkt niet kan garanderen dat de apps tijdens de volledige levensduur van het product goed zullen blijven functioneren. Dit hangt af van het beleid van de fabrikant. |
|---|---|
| Fabrieksgarantie | 2 jaar maanden |
| Software-updates vanuit fabrikant |
| Barcodes | 8806099028305 |
|---|---|
| Type apparaat | Smartphone |