Google Pixel 10A
128 GB
Productomschrijving
De Google Pixel 10a in Obsidian uitvoering combineert een strak design, duurzaamheid en geavanceerde intelligentie. De satijnen afwerking en het 6,3-inch (16 cm) Actua-display bieden uitstekende leesbaarheid, zelfs in fel zonlicht. Het toestel is gebouwd om lang mee te gaan en bevat meer gerecyclede materialen dan elk ander Pixel A-serie model. Bovendien is het voorzien van krasbestendig Corning Gorilla Glass 7i en met zijn IP68-index, gebruik je het zonder zorgen buiten in de regen of op het strand. Het beschikt over een drievoudig camerasysteem: twee camera's aan de achterkant (48 MP en 13 MP) en een selfiecamera van 13 MP. Moeiteloos prachtige foto’s maken is kinderspel met de intelligente camera en de talrijke functies zoals Photo Coach, Best Auto Shot, Add Me en Magic Retouch. Google heeft ook de Pixel 10a uitgerust met Gemini, je AI-assistent, die je helpt je dag te organiseren, zoekopdrachten met één tik uit te voeren of de kwaliteit van je gesprekken te verbeteren. Met een batterijduur van meer dan 30 uur – en tot wel 120 uur in de ultra-energiebesparende modus – neem je hem overal mee naartoe. En met 7 jaar aan updates, tot 128 GB opslagruimte en geavanceerde beveiligingsfuncties is hij gemaakt om lang mee te gaan en je te beschermen.
Specificaties
| Lengte | 15646.72 mm |
|---|---|
| Breedte | 72 mm |
| Dikte | 880.64 mm |
| Gewicht | 183 gram |
| Soort besturingssysteem | Android |
|---|
| Processor type | Google Tensor G4 chip |
|---|
| Flitser |
|---|
| Filmresolutie | 4K pixels |
|---|
| Aantal display | 1 |
|---|---|
| schermdiagonaal_cminch_display | 16 cm / 6.3 inch |
| Beeldschermdiagonaal (cm) | 16 cm |
| Schermtype | Actua-scherm |
| Schermdiagonaal | 6.3 inch |
| Resolutie standaard | 2424 x 1080 pixels |
| Interne opslagcapaciteit | 128 GB |
|---|---|
| Uitbreidbaar geheugen | — |
| Energie-efficiëntieklasse (EU 2017/1369) | A |
|---|---|
| USB-C-oplader inbegrepen | — |
| Accu type | Li-ion |
| Verwisselbare accu | — |
| Draadloos opladen |
| Bluetooth | |
|---|---|
| NFC | |
| Algemene Connectiepoort | USB-C |
| Dual sim |
|---|
| BetterWay. Voldoet aan de criteria van | BetterWay Smartphones |
|---|---|
| Overige kenmerken | Camera functies: Groothoek, Ultragroothoek, Zoom met hoge resolutie tot 8x, camera coach, voeg mij toe, Macro focus, Nachtzicht, astrofotografie, portretmodus, gezichten scherp maken, Lange belichting, real tone, panorama, automatisch de beste opname, Vaak gefotografeerde gezichten, Topfoto en Automatisch framen, Omtoveren, luchtstijlen, Formaat aanpassen en onderwerpen verplaatsen, porteretvervaging, magische gum, beste opname, foto schero maken, portretlicht, Gemini Nano, Gemini, je ingouwde AI Assisteng, Gemini live, Gemini Apps, Circle to search, camera coach, beste opname, voeg mij toe, nachtzicht, macrofocus, realtone, Nano Banana, SOS via satteliet, Detectie van auto ongeluk, diefstal beveiliging. |
| Spatwater bestendig | |
| Vingerafdrukscanner | |
| Inhoud van de doos | Pixel 10a, Kabel voor USB-C® naar USB-C® (USB 2.0) van 1 m, Simladeropener |
| Artikelnummer van de fabrikant | GA09561-GB |
|---|
| Aanvullende update-informatie | De Pixel krijgt 7 jaar updates vanaf de datum waarop het apparaat beschikbaar is gekomen in de Google Store in de Verenigde Staten. Ga naar g.co/pixel/updates voor meer informatie. |
|---|---|
| Fabrieksgarantie | 2 jaar maanden |
| Software-updates vanuit fabrikant |
| Barcodes | 840353949737 |
|---|---|
| Type apparaat | Smartphone |